Szczoteczka podróżna do zębów
Home » Składana szczoteczka do zębów – must have w podróżnej kosmetyczce

Składana szczoteczka do zębów – must have w podróżnej kosmetyczce

Z wielu różnych rzeczy, które zabieramy na urlop, szczególne miejsce w każdym bagażu zajmuje kosmetyczka, a właściwie to, co się w niej znajduje. Odpowiednio wyposażona, jest jednym z podstawowych elementów wyjazdu. Oczywiście część rzeczy, które pakujemy do kosmetyczki, zależy od indywidualnych potrzeb, jednak są takie, które określamy mianem „Must-have”. Bez wątpienia należą do nich: krem nawilżający, produkty do demakijażu, dezodorant, a także… pasta i szczoteczka do zębów!

Kieszonkowa szczoteczka do zębów idealna w podróży

Niezależnie od tego, czy na co dzień używamy szczoteczki elektrycznej, czy tradycyjnej, to w bagażu z pewnością najlepiej sprawdzi się model przystosowany do podróży, taki jak kieszonkowa szczoteczka Elgydium Pocket. Jest składana, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca i bez problemu zmieści się w każdym zakamarku kosmetyczki.

Jednak to nie wszystko, w ofercie marki znajdziemy także produkt dedykowany osobom noszącym aparat ortodontyczny – szczoteczkę Elgydium Clinic X Orthopocket.  Jej włókna zewnętrzne mają kształt litery „X”, natomiast wewnętrze są mocne oraz krótkie, dlatego szczoteczka spełnia swoją rolę i dobrze czyści zęby.

Polecane

Identyfikator dla psa – dlaczego warto go mieć?

redakcja

Plac rekreacyjny przy domu. Jak do dobrze aranżować?

redakcja serwisu

Co to oznacza, że system grzewczy jest komfortowy?

redakcja serwisu